Zdrowe i piękne włosy
Priorin

PRIORIN®EXTRA z posiłkami i napojami

Priorin Priorin Priorin Priorin

Zalecana dawka do spożycia w ciągu dnia dla suplementu diety PRIORIN®EXTRA to dwie kapsułki dziennie, a zalecana długość okresu suplementacji to minimum 3 miesiące. Zalecane jest, aby przyjmować go razem z posiłkami, dzięki czemu kapsułki mogą się lepiej wchłaniać.

Aktywne składniki odżywcze suplementu PRIORIN®EXTRA to biotyna, L-cystyna i kwas pantotenowy.

Posiłki, z którymi będziesz przyjmować preparat PRIORIN®EXTRA nie muszą być obfite. W trakcie kuracji staraj się unikać w diecie nadmiaru tłuszczu, cukrów i soli.

Kapsułki suplementu diety PRIORIN®EXTRA najlepiej popijać wodą. Dzięki miękkiej powłoczce są łatwe do połknięcia i mają przyjemny posmak. Unikaj popijania preparatu alkoholem.

Jeżeli nie jesz śniadań, możesz połknąć kapsułki w porze lunchu lub obiadu.

Bardzo ważne jest, aby nie zniechęcać się na początku terapii pielęgnacyjnej, jeśli nie zauważysz pożądanych efektów od razu. 3 miesiące to czas, jakiego Twój organizm potrzebuje, aby wzmocnić włosy i pobudzić ich wzrost.

Jeśli po tym czasie nie będzie widać spektakularnych efektów, może to oznaczać, że Twoje włosy potrzebują więcej czasu. Stosowanie kapsułek PRIORIN®EXTRA można powtarzać kilka razy w ciągu roku. Warto rozważyć to zwłaszcza na przełomie pór roku, kiedy włosy są dodatkowo osłabione zmianami temperatur.

powrót