Zdrowe i piękne włosy
Priorin

PRIORIN® EXTRA i ciąża - wszystko co powinnaś wiedzieć.

Priorin Priorin Priorin Priorin

Jeśli jesteś w ciąży, dbasz o siebie o wiele bardziej, ponieważ jesteś odpowiedzialna nie tylko za swoje życie i zdrowie. Czytasz więc opis każdego produktu i zadajesz sobie co chwilę pytanie: „Czy mogę stosować to w trakcie ciąży?”. Postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości, dotyczące stosowania suplementu diety PRIORIN® EXTRA.

W trakcie ciąży oraz zaraz po niej, wiele kobiet uskarża się na wypadanie włosów. Nic więc dziwnego, że spora część z nich zaczyna stosować preparaty wzmacniające włosy, czasem zaczynając nawet przed ciążą. Musisz jednak pamiętać, że stosowanie nawet naturalnych preparatów, takich jak PRIORIN® EXTRA, powinno być monitorowane przez Twojego lekarza.

Skonsultuj się z lekarzem

Choć ciąża jest stanem całkowicie naturalnym, to nie u każdej kobiety musi przebiegać w ten sam sposób i nie zawsze to, co jest dobre dla większości, będzie dobre akurat dla Ciebie. Z tego powodu przed zastosowaniem każdego suplementu diety czy leku, koniecznie musisz skontaktować się ze swoim lekarzem. On będzie wiedział najlepiej, czy możesz przyjmować akurat ten preparat.

Dawkowanie

Ta sama zasada dotyczy również dawkowania. Preparat PRIORIN® EXTRA można stosować w ciąży dokładnie w ten sam sposób, jak przed czy po niej, czyli 2 kapsułki dziennie o dowolnej porze dnia, oczywiście po uprzedniej konsultacji z lekarzem. Może się okazać, że dostrzeże on jakieś przeciwwskazania i zmieni sposób dawkowania preparatu.

Karmienie piersią

Ciąża to jednak nie wszystko. Powinnaś pamiętać, że również w okresie karmienia piersią, powinnaś zapytać lekarza, czy nie widzi przeciwwskazań do stosowania preparatu PRIORIN® EXTRA. Przeczytaj także nasz artykuł: Ciąża a wypadanie włosów

powrót